Святий Миколай єднає політиків

 

Святий Миколай єднає політиків
17 грудня за сприяння міського центру соціальних служб для дітей та молоді (керівник Оксана Матчишин) в приміщенні Центру душпастирства для молоді до дня Святого Миколая відбулася акція «Допоможи родині». До акції долучилися керівники партійних організацій та спонсори.
З привітальним словом виступив священик о. Василь Гай. Він привітав усіх присутніх з святом Миколая і запросив разом заспівати пісеньку «Ой хто, хто Миколая любить».
У концертній програмі виступали учні Стебницької музичної школи (керівник Уляна Вояк) та учні дрогобицької гімназії (керівники Наталя Файчак та Світлана Дорик).
Під бурхливі оплески представники політичних партій та спонсори вручали гроші та подарунки сім’ям, які перебувають в складних життєвих умовах. Першому слово надали депутату міської ради від фракції БЮТ Богдану Волошину, який від свого імені та від імені депутата обласної ради Михайла Ваврина привітав присутніх та подарував гроші. Після Богдана Волошина з привітальним словом виступив депутат міської ради Степан Яким.
Перший заступник голови міської ради, голова фракції «Наша Україна» Богдан Іванців наголосив, що йому приємно, що свято зібрало представників різних партій. А також висловив сподівання, що представники та спонсори організують фонд допомоги, з чим всі погодилися.
Подарунки для сімей Унятицьких, Локшарьових, Біликівських, Куцак, Гирчак та солодкий стіл для присутніх організував помічник-консультант народного депутата України Петра Писарчука, голова Дрогобицької організації Партії регіонів Сергій Гориславський. В своєму виступі він привітав сім’ї з святом Святого Миколая від імені народного депутата та від себе, побажавши їм гарного настрою, здоров’я та Божої опіки.
Подарунки та гроші також вручали Олег Пацюк, голова ГО «Пора», організація «Червоний Хрест», Йосип Снітовський, Осип Ліщинський, магазин «Ельдорадо», ювелірний магазин «Каблучка» та інші.
Після привітань сім’ї знову розважали самодіяльні художні колективи.
Фото і текст Андрія БІЛЕЦЬКОГО


Создан 20 дек 2008  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником