В «Оранті» й «Надії» Миколаю допомагали представники Партії регіонів

 

В «Оранті» й «Надії» Миколаю допомагали представники Партії регіонів
Надвечір 18 грудня до дрогобицького сиротинця «Оранта» завітав Святий Миколай. У ролі його помічників виступили голова міської організації Партії регіонів Сергій Гориславський та його заступник Володимир Катриняк, які допомогли Миколаю придбати і привезти дітлахам солодкі подарунки.
Хлопці і дівчата зустріли гостей традиційною колядкою «Ой, хто, хто Миколая любить». Святий Миколай насамперед поцікавився, чи вихованці «Оранти» були чемними і, почувши ствердну відповідь, попросив дітлахів розповісти йому віршики і заспівати пісні. За це маленьких артистів він винагороджував подарунками. Згодом солодощі отримали й інші вихованці сиротинця.
Св. Миколай, а також голова ДМО Партії регіонів, помічник народного депутата України П.Писарчука Сергій Гориславський привітали усіх присутніх з улюбленим святом українських дітей та побажали здоров’я, щастя, наснаги, здійснення усіх мрій і Божого благословення. Пан Гориславський також пообіцяв надавати посильну допомогу сиротинцю.
У відповідь заступник директора «Оранти» Ореста Косовська від імені дітей подякувала гостям за подарунки і запросила на найближчі святкові заходи за участю вихованців дитячого будинку.
***
19 грудня Святий Миколай та його помічники з міської організації Партії регіонів завітали у Дрогобицьке добровільне товариство захисту дітей-інвалідів «Надія».
Зазвучало багатоголосе «Ой, хто, хто Миколая любить», і перед дітьми з’явився Св. Миколай з великою торбою подарунків. Пересвідчившись, що вихованці «Надії» були слухняними, він вручив кожному солодкий дарунок.
Учасників дійства зі святом привітав голова міської організації Партії регіонів, помічник народного депутата України П.Писарчука Сергій Гориславський, побажавши добра, радості, Божої ласки та усіляких гараздів.
А згодом за горнятком кави керівник ДМО Партії регіонів Сергій Гориславський та його заступник Володимир Катриняк оглянули творчі роботи дітлахів, поспілкувалися із головою ДДТЗДІ «Надія» Іриною Дзюрах та батьками дітей з особливими потребами, почули про проблеми, з якими їм доводиться стикатися щоденно. Місцеві «регіонали» пообіцяли періодично надавати спонсорську допомогу товариству «Надія».
Ярослав ГРИЦИК, Андрій БІЛЕЦЬКИЙ


Создан 23 дек 2008  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником